Gama wyrobów styropianowych marki Austrotherm

Przygotowując izolację termiczną budynku warto wybrać sprawdzone rozwiązania, ponieważ przyniosą one wyższy komfort życia i niższe koszta eksploatacji na przestrzeni wielu lat.

Dlatego też warto jest zapoznać się z bogatą gamą wyrobów styropianowych przeznaczonych do termoizolacji proponowanych przez firmę Austrotherm. Będąc obecną na polskim rynku materiałów termoizolacyjnych już od 1953 roku, marka ta jest znanym w środowisku specjalistów dostawcą materiałów o znakomitych parametrach.

Produkty termoizolacyjne do zróżnicowanych zastosowań

W oparciu o gamę rozwiązań dostępnych w ofercie Austrotherm, będzie możliwe przygotowanie gruntownej termoizolacji licznych komponentów budynków o zróżnicowanych charakterystykach.

Firma wytwarza płyty styropianowe Austrotherm EPS, przy wykorzystaniu których można dokonać wydajnej termoizolacji podłóg, ścian, stropów czy nawet zadaszeń.

Nie zapominamy o ekologii

Pomimo imponujących parametrów termoizolacyjnych, produkty Austrotherm są materiałem ekologicznym, który podlega recyklingowi. Przy wytwarzaniu rozwiązań tej marki zachowano dbałość zarówno o minimalizowanie zużycia energii jak i optymalne wykorzystanie dostępnych surowców, celem ograniczenia ich marnotrawstwa i wytwarzania zbędnych odpadów.

Czysta jakość bez wypełniaczy

Kolejną istotną cechą procesu wytwarzania produktów tej marki jest wykorzystywanie przy nim tak zwanego czystego materiału. W praktyce świadczy to o nie stosowaniu wypełniaczy z gorszych materiałów celem cięcia kosztów. Austrotherm posługuje się w procesie produkcyjnym tylko właściwym surowcem, dzięki czemu proponowane przez markę wyroby styropianowe zapewniają doskonałe parametry termoizolacyjne, trwałość i odporność na czynniki środowiskowe.

Gama wyrobów styropianowych marki Austrotherm

Parametry potwierdzone naukowo

Wybierając materiały termoizolacyjne sygnowane logo Austrotherm, nie narażamy się na rozbieżność jakościową pomiędzy dokumentacją, a samym produktem lub poszczególnymi ich egzemplarzami. Kładąc wysoki nacisk na jakość, Austrotherm weryfikuje walory swoich produktów w laboratoriach badawczych. Certyfikaty świadczące o spełnianiu polskich i światowych norm dają klientowi pewność, że otrzymuje najlepsze rozwiązania.

Asortyment dla firm i osób prywatnych

Niezależnie od tego czy jesteś osobą prywatną pragnącą cieszyć się komfortem w swoim domu, czy też prowadzisz firmę i chciałbyś zaoferować klientom najlepsze ocieplenie, oferta Austrotherm zapewni Ci potrzebny asortyment rozwiązań termoizolacyjnych.

Doświadczenie i reputacja

Na rzecz jakości rozwiązań proponowanych przez Austrotherm świadczy również wiele pozytywnych opinii pozostawionych w sieci przez jej klientów. Wybierając austrotherm styropian otrzymujemy szczelną termoizolację, wieloletnią oszczędność na energii cieplnej, gwarancję trwałości materiałów, a także walory dźwiękochłonne, które uczynią łącznie każdą nieruchomość bardziej komfortową. Gama Austrotherm to niezawodny sposób na skuteczną modernizację budynku.