Pamięci przenośne jako funkcjonalne gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe mogą bardzo pozytywnie wpływać na promocję naszej firmy, marki czy też konkretnego produktu.

Obecnie wiele firm stawia na marketing internetowy, jednak jeżeli mamy kontakt z klientem, warto wykorzystać sprawdzone gadżety reklamowe. Obecnie oprócz długopisów czy też breloczków możemy wręczać naszym klientom niedrogie pamięci przenośne.

Pamięci przenośne jako funkcjonalne gadżety reklamowe

Pendrive z logo to świetny upominek dla klienta

Pamięci przenośne to urządzenia, z których często korzystamy na co dzień, przenosimy różnego rodzaju dane, dokumenty, korzystamy z nich w pracy, jak również w domu. Poszukując pamięci przenośnych możemy znaleźć wiele modeli, będzie to USB z wtyczką standardową, jak również nowoczesne USB-C, pasuje do większości nowych telefonów komórkowych czy też tabletów. Firmy dostarczające gadżety reklamowe zauważyły, że pendrive o mniejszych pojemnościach są niedrogie, łatwo można na nie nanieść logo czy też hasła reklamowe. Możemy wybrać wiele różnych modeli, metalowe, plastikowe, pendrive o nietypowych kształtach. Dostępne są także pamięci przenośne z podwójnymi końcówkami, USB 3.0 oraz USB C, które ułatwiają wymianę danych pomiędzy telefonem a laptopem.

Na pamięciach przenośnych można zastosować sitodruk oraz tampodruk, które sprawdzą się na materiałach typu PVC. Dostępne są także metody grawerowania dysków Flash, które posiadają obudowy z drewna lub z metalu. Jest to bardzo trwały sposób na naniesienie nadruków na materiałach reklamowych. Nowoczesny sitodruk to możliwość uzyskania bardzo dobrej rozdzielczości, dzięki czemu nawet na małym pendrivie będziemy mogli nanosić duże ilości informacji, przykładowo mogą być to dane kontaktowe, numer telefonu, adres strony internetowej oraz logo firmy. Dostępne są także metody wytłaczania, dzięki czemu uzyskamy nadruk trójwymiarowy.

Trwałość i funkcjonalność to duża zaleta pamięci przenośnych, dlatego pendrive z logo chętnie wybierany jest przez firmy, które prowadzą różnego rodzaju promocje, kampanie marketingowe. Dostępnych jest bardzo wiele modeli, w różnych kształtach, kolorach, dzięki czemu łatwo dobierzemy je do indywidualnych potrzeb.