Ubrania dla pracowników służb ratowniczych

Pracownicy różnych służb, strażacy, policjanci, ratownicy medyczni często także w życiu prywatnym naszą ubrania, które pozwalają ich zidentyfikować jako pracowników odpowiednich służb.

Mogą być to koszulki posiadające różnego rodzaju grafiki, logo kojarzące się z daną służbą oraz różnego rodzaju napisy.

Ubrania dla pracowników służb ratowniczych

Spersonalizowane koszulki dla pracowników straży pożarnej

Bardzo popularne są koszulki dla strażaków, może być to koszulka z grafiką przedstawiającą kask, topór strażacki, z napisem straż z przodu lub też z tyłu. Producenci, którzy oferują koszulki, mogą zaproponować możliwość personalizacji, wybrania różnych opcji dotyczących rozmieszczenia napisów oraz grafiki. Koszulki mogą być noszone na co dzień, po służbie, są to wysokiej jakości produkty, które posiadają wytrzymałe szwy, wykonane są z bawełny. Nadruki nanoszone są za pomocą sitodruku, który zapewnia bardzo wysoką trwałość nawet po wielu praniach. Nadruki można umieścić z przodu, z tyłu, jak również na rękawach, klienci podczas wyboru koszulki mogą określić dodatkowe parametry związane z umieszczeniem napisów indywidualnych.

Dostępne są koszulki w wersji dla mężczyzn oraz kobiet, różne rozmiary, producenci mogą również zaproponować koszulki termoaktywne, które bardzo dobrze sprawdzają się w okresie letnim. W tym przypadku wykorzystuje się poliester termoaktywny, który bardzo dobrze odprowadza wilgoć, dzięki czemu skóra pozostaje sucha nawet przy wysokiej temperaturze. Producenci koszulek, odzieży, mogą personalizować dowolnie swoje produkty, oferują także koszulki dla służb medycznych, policji, wojska. Dużą zaletą tego typu koszulki jest rozpoznawalność, w nagłych przypadkach osoba, która zostanie zidentyfikowana jako strażak czy też ratownik medyczny, może udzielić pomocy w nagłej sytuacji.

Odzież dla służb produkowana jest w różnych kolorach, dzięki temu koszulki straż pożarna można dobrać do odzieży codziennej. Najczęściej są to kolory czarne, piaskowy, z różnego typu nadrukami. W ofercie sklepów znajdziemy również modele posiadające elementy odblaskowe, co bardzo pozytywnie wpływa również na bezpieczeństwo osoby, która nosi tego rodzaju koszulkę.